Tartak Napiwoda
Jesteśmy firmą z ponad 70-letnią tradycją

Firma

Tartak Napiwoda Sp. z o.o. to firma z bogatą tradycją i siedemdziesięcioletnią historią. Tartak w Napiwodzie powstał w roku 1948, a od 2002 r. jest firmą prywatną i zyskał status spółki. Jego siedziba znajduje się w Napiwodzie – malowniczej mazurskiej miejscowości, którą otaczają soczyście zielone Lasy Napiwodzko-Ramuckie.

Zaufanie

Pracownicy naszej firmy stanowią lojalny zespół z długoletnim doświadczeniem. Wielu z nich pracuje w tartaku ponad 30 lat.
Dzięki ich wiedzy i kompetencjom jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
Deski sosnowe

Jakość

Odbiorcami naszych produktów są fabryki okien, drzwi, mebli, trumien i konstrukcji klejonych
Naszym atutem jest wysokiej jakości surowiec, który kupujemy z lasów racjonalnie zarządzanych przez Nadleśnictwa Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Olsztynie.

Standardy

Przestrzegamy restrykcyjnych norm dotyczących ochrony środowiska oraz kontroli produkcji, co potwierdza m. in. certyfikat PEFC.

Wiedząc, jak ważną rolę w przyrodzie odgrywa drewno, dbamy o jego efektywne wykorzystanie, dlatego kora jest sprzedawana do sklepów ogrodniczych, trocina – spalana na potrzeby suszenia tarcicy lub dystrybuowana producentom pelletu, a frakcjonowana zrębka papiernicza trafia do papierni.