Pragniemy, abyście mieli świadomość działań, które podejmujemy na rzecz otoczenia naszego przedsiębiorstwa. Nie jest nam obojętny los nikogo, kto prosi o pomoc. Czerpiemy radość z pomagania.

  • W lipcu 2016 r. w głowach członków Towarzystwa Przyjaciół GIMu powstał plan na stworzenie miejsca odpoczynku. Tak, aby po dniu ciężkiej pracy, wszyscy mogli się zrelaksować we wspólnej przestrzeni. Przekazana przez nas tarcica służyła zbudowaniu obiektów rekreacyjnych.
  • Nie mogliśmy odmówić również Ochotniczej Straży Pożarnej w Wesołowie, która poinformowała nas o braku sprawnej prądownicy. Jednostki, które są gotowe, aby ratować życie, zdrowie i majątek zasługują na najwyższe uznanie. Na cel zakupu prądownicy przekazaliśmy 900 zł.
  • W październiku z kolei wyjątkowo ucieszyło nas 70-lecie powstania Szkoły Podstawowej w Napiwodzie. To nasze wspólne święto i sukces, że placówka nieprzerwanie działa od tylu lat! Zdecydowaliśmy się na wsparcie finansowe w wysokości 1 000 zł.
  • W zimę przekazaliśmy drewno na remont obiektów sportowych. Tarcica o łącznej wartości 4 200 zł trafiła do zasobów Strzeleckiego Klubu Sportowego BIELIK. Dźwierzuty mogły pochwalić się m.in. zmodernizowaną strzelnicą, dzięki naszemu wsparciu.
  • Pomogliśmy również osobom niepełnosprawnym w pozyskiwaniu środków potrzebnych na rehabilitację, leczenie oraz sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny. Zasililiśmy konto Fundacji Słoneczko.