Tartak Napiwoda został nominowany do akcji, która obiegła latem całą Polskę. Dzięki nominacji od Klubu sportowego TAN Nidzica i Sołectwo Babiak wzięliśmy udział w #GaszynChallange.

Akcję Gaszyn Challenge zapoczątkował strażak Marcin Topór z Ochotniczej Straży Pożarnej w Gaszynie. Jako pierwszy zrobił pompki i wpłacił pieniądze na pomoc dla chorego Wojtusia, a w nagranym filmiku nominował do akcji kolejne osoby. Po nim przyszli kolejni, aż akcja obiegła cały kraj, a nawet dotarła poza granice. Ideą akcji jest pomoc dzieciom cierpiącym na rdzeniowy zanik mięśni. Zasady są proste: trzeba zrobić 10 pompek, nagrać krótki film i opublikować go w sieci. Ale  co najważniejsze – należy przekazać datek na leczenie i nominować kolejnych potencjalnych darczyńców.

Pracownicy Tartaku Napiwoda chętnie przyłączyli się do wyzwania, przekazując tym samy wsparcie na rzecz Majki Kostrzewy: https://www.fundacjaavalon.pl/nasi_beneficjenci/maja_kostrzewa_8826.html

W wyzwaniu nasza firma nominowała: firmę QUERCUS SP. Z O.O. Pasym, FALCO Henryk Słowikowski z Jedwabna oraz Tartak Leuro Muszaki.

Jeśli chcecie zobaczyć filmik z naszego wyzwania, znajdziecie go TUTAJ