Tartak Napiwoda działa już na tyle długo by zaobserwować co porusza lokalną społeczność. Od kilku lat widzimy coraz większe zainteresowanie sportem, zarówno w jego amatorskiej jak i profesjonalnej odsłonie. Dlatego z ochotą wspieramy lokalne wydarzenia. W 2021 roku kwotą ponad 2 000 zł wsparliśmy organizację Wielbarskiego Biegu Leśnego – cyklicznego wydarzenia, które łączy bieganie z pomaganiem (tym razem opłaty startowe i darowizny były zbierane dla Olka – malucha, który potrzebuje pilnej operacji serca https://www.siepomaga.pl/olek)

Kwotą 4 000 zł dołożyliśmy się też do wyścigu kolarskiego organizowanego przez Stowarzyszenie Cyklistów WENTYL.

Logo Tartaku Napiwoda można było zobaczyć podczas Międzynarodowych Zawodów w Podnoszeniu Ciężarów, które odbywały się w Nidzicy 5 i 6 listopada 2021 r. (więcej o zawodach można przeczytać tutaj: http://mosirnidzica.pl/2021/10/28/xiii-miedzynarodowe-zawody-w-podnoszeniu-ciezarow/

Nie zapomnieliśmy także o przyjemnościach „dla ducha” – w tym roku przy wsparciu naszego tartaku odbyły się festyny w Jedwabnie i Napiwodzie oraz Dni Nidzicy. Kwota, którą tartak Napiwoda przeznaczył w 2021 r. na wydarzenia sportowe i kulturalne, to ponad 11 tys. zł.